Kalendář Mír 1935 na prodej.

Mír 1935. Kalendář Jednoty českobratrské pro československý lid.

Nákladem Křesťanského spolku mladíků

144 stran, 17 x 24 cm

maličko natržený hřbet

80 Kč + 60 Kč poštovné

Obsah: kalendář na jednotlivé měsíce (svátky, východ a západ slunce, památní dnové); Poštovní poplatky; První pomoc při úrazu a otravě; nové knihy z nakladatelství Křesťanského spolku mladíků; články o dění v republice i ve světě; Seznam sborů Jednoty českobratrské; články o dění v republice i ve světě; 12 stran rámečkové reklamy (vyvářejte Šotkem, Perte Helladou; tiskopisy soukromé i reklamní – závod tiskařský a nakladatelský V. Horák a spol. Praha; čokoláda Lidka – Koukol a Michera Kutná Hora; pánské oděvy a dámské pláště – V. Mudroch Sedlec u Kutné Hory; krytiny a isolace – Wildmann & Preis Praha; evangelická literatura – nakladatelský spolek Tranoscius Liptovský Mikuláš; pekařství a pecnářství – Fr. Hanuš Královské Vinohrady; varhany a harmonia – Fr. Medřický Kutná Hora; fotopřístroje všech značek – drogerie F. Hrubeš Horní Počernice; bryndzárna, sýrárna a mlékárna – Klenovec okres Rimavská Sobota; uhlí a koks – Česká společnost pro obchod uhlím Praha; aktovky a brašny – Josef Bílek Praha; ji 77 les se osvědčuje Pražská domácí masť – Fragnerova lékárna „U Černého orla“ Praha; zubní lékař MUDr. Josef Straka Praha; veškeré práce knihařské – knihařství Jan Doležal Praha; čerpadla na ruční i elektrický pohon – strojírna na pumpy, vodovody a napájedla V. Strnad Libice nad Cidlinou; hodinky všech značek – hodinář Jan Protiva Kladno; plakátovací ústav a knihtiskárna – B. Turek Pardubice; důkladně pracovaný nábytek v jednoduchém i bohatém provedení – umělé truhlářství Bohumil Vlček Smíchov; levné české peří – S. Beniš Praha; dobré prací látky – rukodílné tkalcovství František Štěpán Bystré u Nového Města nad Metují; bytová zařízení – A. Netušilová Brno; Kvadrátovo dámské a pánské kadeřnictví Praha; školy pro odborné vzdělávání žen a dcer – ústav „Světlá“ Velké Meziříčí; koberce a linoleum – Karel Holub Praha; překližované ložnice a americké kuchyně – strojní truhlářství Rudolf Kalina Horní Počernice; dámské a pánské klobouky – Karel Amcirk Praha; nakladatelství Kalich Praha; nejvhodnější škola pro dospívající dívky – Českobratrský evangelický výchovný ústav Krabčice u Roudnice nad Labem; dobré uzeniny – uzenářství Vojtěch John Praha; uhlí a koks – velkoobchod uhlím V. Tobiáš a spol. Praha; čokoláda a cukrovinky v nejlepší jakosti – továrna na čokoládu, kakao a cukrovinky Josef Mikšovský Olomouc; ruční pračka Bonokon – stavební a ozdobné klempířství Jaroslav Procházka Praha; trikové zboží a pullovery – Václav Holeček Praha; Národní záložna v Praze; Alpa osvěžuje, desinfikuje a zmirňuje bolesti; nábytek vyrábí a opravuje – truhlář odborník Josef Verner Praha; velkoobchod uhlím, koksem a dřívím – Ladislav Kunc Praha; letní tábor pro chlapce a mladé muže, letní osada pro dívky – pořádá Křesťanský spolek mladíků v Čechách); seznam trhů v roce 1935.

Kalendáře jsou v nálezovém stavu, nečištěné. Stav jednotlivých kusů je patrný na fotografii, případné další nedostatky jsou uvedeny v popisu. Pokud budete mít o kalendáře zájem, kontaktujte mne, prosím, pomocí komentáře na konci stránky.

Poštovné je uvedeno u jednotlivých kalendářů, cena poštovného je platná k datu zveřejnění nabídky. Vzhledem k tomu, že ceny i poštovní podmínky se velmi často mění, prosím, kontaktujte mne ohledně ceny aktuální. V případě, že budete mít zájem o více kusů kalendářů, poštovné bude upraveno dle hmotnosti celkové.

2 komentáře u „Kalendář Mír 1935 na prodej.

    1. Miltika Autor příspěvku

      Dobrý den, děkuji za Váš zájem. Bližší informace zasílám na email.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *