Staré pohlednice Františkovy Lázně.

Pohlednice Františkovy Lázně – Františkův pramen; Městský rybník. Útulek Anín. Hasičský útulek; Lázeňský dům;  Franzensbad, Salzquellepromenade.

Staré pohlednice jsou v nálezovém stavu, nečištěné. Stav jednotlivých kusů odpovídá jejich stáří a použití, je patrný na fotografiích. Případné jiné nedostatky, či poškození jsou uvedeny v popisu. Z důvodu ochrany osobních údajů je políčko adresát (jméno, adresa) a příp. podpis na fotografiích pohlednic rozmazané.

Cena pohlednic je uvedena u jednotlivých kusů. Pokud máte o pohlednice zájem, kontaktujte mne, prosím, pomocí komentáře na konci této stránky.

68. Pohlednice Františkovy Lázně. Lázeňský dům.

?, 14 x 9 cm

Na zadní straně označena číslem 1414, prošlá poštou, známka zelená 50 haléřů, Československo, T. G. Masaryk, poštovní razítko 22. VII. 31., Františkovy Lázně, Franzensbad.

tečky od much, nalomený pravý dolní roh

50 Kč

18. Stará pohlednice Františkovy Lázně, Franzensbad . Salzquellepromenade.

černobílá, 14 x 9 cm

Na zadní straně označena L. W. K. 1928 a číslem 305, prošlá poštou, známka zelená 50 haléřů, Pošta Československá, T. G. Masaryk, poštovní razítko 31. VII. 28., Františkovy Lázně, Franzensbad.

50 Kč

31. Pohlednice Františkovy Lázně, Městský rybník. Útulek Anín. Hasičský útulek.

černobílá, 13,8 x 8,8 cm

Na zadní straně označena číslem 1479, První umělecký ústav J. F. Brandl, Karlovy Vary 3, prošlá poštou, známka zelená 50 haléřů, Československo, 1000. výročí smrti sv. Václava, poštovní razítko 15. VII. ?., Františkovy Lázně, Franzensbad, rok nečitelný, cca 20. léta minulého století.

50 Kč

159. Pohlednice Františkovy Lázně, Františkův pramen. Franzensbad, Franzensquelle.

Barevná, 14,1 x 9,1 cm

Prošlá poštou, poštovní razítko Franzensbad 15.5.?, dle známky kol. roku 1908.

Nalomený levý horní roh.

60 Kč

745. Pohlednice Františkovy Lázně

Černobílá 14 x 8,9 cm

Na zadní straně logo Orbis, dle datace pohlednice rok 1951

Odřené růžky

30 Kč

 

Poštovné činí 60 Kč (posílám doporučeně, v bublinkové obálce, nebo kartonu, aby se staré pohlednice nepoškodily při přepravě). Na přání možno zaslat jako obyčejné psaní, v tom případě je však doručení na riziko kupujícího, obyčejné poštovné činí 33 Kč. Pokud budete mít zájem o více kusů, poštovné bude upraveno dle hmotnosti celkové. Cena poštovného je platná k 22. 2. 2018. Vzhledem k tomu, že ceny i poštovní podmínky se velmi často mění, prosím, kontaktujte mne ohledně ceny aktuální.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *