Kalendář Mír 1934 na prodej.

Kalendář Mír 1934. Mír, kalendář Jednoty Českobratrské pro lid československý na rok Páně 1934. – PRODÁNO, děkuji

Nákladem Křesťanského spolku mladíků v Čechách.

144 stran, 17 x 23,5 cm

Žluté flíčky uvnitř, oslí růžky

Obsah: roční kalendář; kalendárium na jednotlivé měsíce (svátky a památní dnové); poštovní poplatky; první pomoc při úrazu; staré míry a váhy; články o historii (Lipany, Jan Želivský, Jan Žižka, …); články z domova i ze světa; seznam sborů Jednoty Českobratrské; seznam trhů v Československé republice; reklamy (Pražská domácí masť – lékárna B. Fragner Praha;  Fragnerův Thymomel Scillae; Křesťanský spolek Mladíků v Čechách – nakladatelství knih a publikací; Českobratrský evangelický výchovný ústav Krabčice; nakladatelství Kalich Praha; levné české peří S. Beniš Praha; varhany a harmonia Fr. Medřický Kutná Hora; plakátovací ústav B. Turek Pardubice; čokoláda a cukrovinky Josef Mikšovský Olomouc; pánské oděvy a dámské pláště V. Mudroch Sedlec; barvy a drogerie František Hrubeš Horní Počernice; plynovody a kanalisace František Švejda Praha; kufry a cestovní potřeby Josef Bílek Praha; dámské a pánské prádlo Václav Holeček Praha; deštníky J. Patera Praha; jablečná šťáva a ovocné konservy S. N. Němec Chrudim; hodinář Jan Protiva Kladno; vklady a půjčky – Národní záložna v Praze; rukodílné tkalcovství František Štěpán Bystré; varhany a piana Karel Urban Praha; uhlí, koks, antracit – Česká společnost pro obchod uhlím Praha; knihařství Jan Doležal Praha; zubní lékař Josef Straka Praha; lněné a bavlněné výrobky Karel Balon Náchod; velkoobchod uhlím Ladislav Kunc Praha; Ústav „Světlá“ Velké Meziříčí; uzenářství Vojtěch John Praha; stavební a ozdobné klempířství Jaroslav Procházka Praha; Českobratrské knihkupectví Brno; Kvadrátovo kadeřnictví Praha; tkalcovna Jos. Jar. Hejzlar Bystré; elektrotechnická kancelář Jaroslav Kovařík Praha; klobouky Karel Amcirk Praha; pekařství a pecnářství Fr. Hanuš Královské Vinohrady; nábytek Bohumil Vlček Smíchov; obuv Anna Šašková Praha; velkoobchod uhlím V. Tobiáš a spol. Praha; strojní truhlářství Rudolf Kalina Horní Počernice; chemický závod Václav Zinecker, maj. František Kolátor Podhořany nad Vltavou; čokoláda Lidka Koukol a Michera Kutná Hora; vyvářejte Šotkem, perte Helladou; tiskařský závod V. Horák a spol. ; balsám pro žaludek – lékárna B. Fragner Praha) ; …

Kalendáře jsou v nálezovém stavu, nečištěné. Stav jednotlivých kusů je patrný na fotografii, případné další nedostatky jsou uvedeny v popisu. Pokud budete mít o kalendáře zájem, kontaktujte mne, prosím, pomocí komentáře na konci stránky.

Poštovné je uvedeno u jednotlivých kalendářů. Cena poštovného je platná k datu zveřejnění nabídky. Vzhledem k tomu, že ceny i poštovní podmínky se velmi často mění, prosím, kontaktujte mne ohledně ceny aktuální. V případě, že budete mít zájem o více kusů kalendářů, poštovné bude upraveno dle hmotnosti celkové.

2 komentáře u „Kalendář Mír 1934 na prodej.

  1. Marcela Lisová

    Dobrý den,
    měla bych zájem koupit Váš kalendář Mír z roku 1934.
    Chtěla bych vědět jestli je to možné,za kolik a kdy s pozdravem
    Lisová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *