Starý kalendář Mír 1949 na prodej.

Kalendář Mír 1949.

Mír, křesťanský kalendář pro československý lid na rok Páně 1949.

Nákladem Křesťanského knihkupectví a nakladatelství Praha

144 stran, 17 x 24 cm

Utržený kousek obálky u hřbetu, prvních 12 listů otrhaný pravý horní roh,

70 Kč + 60 Kč poštovné

Obsah: kalendárium a významné dny v jednotlivých měsících; články (kazatel František Urbánek; Petr Chelčický; T. G. Masaryk jako otec; Pronásledování křesťanů; o životě Samuela Morrise; …); povídky; seznam sborů Jednoty českobratrské; reklama (zámečnictví Jan Funda Praha; mýdla a čistící prostředky Hellada; kadeřnictví Robert Hirsch Praha; kufry a kabelky Josef Bílek Praha; čalounické výrobky Josef Jirásek Praha; knihtiskárna V. Horák a spol. Praha; knihtiskárna Jindřich Kuta Praha; semenářství Alois Půst Praha; pekařství František Hanuš Praha; textilní výrobky Václav Holeček Praha; krajky a bijouterie Jan Mašek Praha; psací a počítací stroje Antonín Slanička Praha; ohřívač Teplo Fornax; deštníky Josef Patera Praha;  nakladatelství Kalich Praha; odborné čalounictví Antonín Vondrák Praha; kosmetika Jamuna A. Kvadrát Praha; provazárna Vojtěch Jareš Praha; linoleum K. Holub Praha; továrna na pletené zboží Jan Adámek Přerov; nábytek Josef Hotový Plzeň; Impo čokoláda a cukrovinky Zora n.p. závod Mikšovský Olomouc; čokoláda a bonbony Standard n.p. Koukol a Michera Kutná Hora; nákup a prodej peří Uherka Brno; stavby mlýnů J. Světnička Strměchy u Pelhřimova; obuv Adolf Soph Praha; knihařství Jaroslav Doležal Praha; léčivé rostliny Expedice Salvia Dr. Huspek Praha) ; …

Kalendáře jsou v nálezovém stavu, nečištěné. Stav jednotlivých kusů je patrný na fotografii, případné další nedostatky jsou uvedeny v popisu. Pokud budete mít o kalendáře zájem, kontaktujte mne, prosím, pomocí komentáře na konci stránky.

Poštovné je uvedeno u jednotlivých kalendářů, cena poštovného je platná k datu zveřejnění nabídky. Vzhledem k tomu, že ceny i poštovní podmínky se velmi často mění, prosím, kontaktujte mne ohledně ceny aktuální. V případě, že budete mít zájem o více kusů kalendářů, poštovné bude upraveno dle hmotnosti celkové.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *