Starý Zemědělský kalendář na prodej.

Zemědělský kalendář 1957. Zemědělské nakladatelství Praha. PRODÁNO, děkuji

128 stran, 19 x 27 cm

pár poznámek původního majitele, ošoupaná obálka

Obsah: kalendář na jednotlivé měsíce (svátky, východ a západ slunce, výročí významných osobností, agrotechnické a zootechnické práce v měsíci); povídky; články; čtení, básničky a hry pro děti; Novinky vědy a techniky; Co asi nevíte (co je nejrychlejší, nejvzdálenější, nejtěžší, nejchladnější, …); Převod starých plošných měr na nové (měřice, korec, jitro, sáh, stopa); tabulky pro zemědělce (váha osiva, teplota klíčení, množství při setbě, tabulka míchání hnojiv,…); Kalendář březosti hospodářských zvířat; Tabulka doby lovů a hájení zvěře; Reklamy (Zemědělské noviny a odborné časopisy; zboží z jednoty do každé samoty – Jednota; kdo rozumně hospodaří lépe se mu daří – vkladní knížka Státní spořitelny; elektrické spotřebiče se zárukou – Dorex Praha; Státní pojišťovna – služba lidu, zabezpečení pracujících; zkažený zub vstupní branou nemocí – zubní pasta Herbana)  …

Kalendáře jsou v nálezovém stavu, nečištěné. Stav jednotlivých kusů je patrný na fotografii, případné další nedostatky jsou uvedeny v popisu. Pokud budete mít o kalendáře zájem, kontaktujte mne, prosím, pomocí komentáře na konci stránky.

Poštovné je uvedeno u jednotlivých kalendářů, cena poštovného je platná k datu zveřejnění nabídky. Vzhledem k tomu, že ceny i poštovní podmínky se velmi často mění, prosím, kontaktujte mne ohledně ceny aktuální. V případě, že budete mít zájem o více kusů kalendářů, poštovné bude upraveno dle hmotnosti celkové.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *