Zemědělský kalendář na prodej.

Zemědělský kalendář 1969. Vydalo státní zemědělské nakladatelství Praha. PRODÁNO, děkuji

 

232 stran + 8 stran rámečková reklama, 17 x 24 cm

Mírně povolené lepení obálky (vazba drží), žluté flíčky a pár oslích růžků

Obsah: kalendárium; významné a památné dny; tabulkový kalendář na následující rok; agrotechnické lhůty prací; kalendář březosti; adresář ústředních institucí; povídky s ilustracemi Jiřího W. Neprakty; anekdoty; zajímavosti ze světa; články o technice ; zajímavosti ze života filmových hvězd; články o léčivých rostlinách; recepty; reklamy (traktory, čerpadla, mlátičky – Ústřední podnik zemědělské techniky; zapůjčení zemědělských strojů – Agrosam; Dikotex. Zeazin, Dinoseb proti plevelům – Chemické závody J. Dimitrova Bratislava; zemědělské nářadí – Roudnické strojírny a slévárny ROSS; mycí pasta Solsapon; pronájem televizorů – Tesla Multiservis; kuchyňský strojek ETA 022 – Elektro-Praga Hlinsko; půjčky na stavbu domu – Státní spořitelna; knihy které pobaví a pomohou při Vaší práci – Státní zemědělské nakladatelství); …

Kalendáře jsou v nálezovém stavu, nečištěné. Stav jednotlivých kusů je patrný na fotografii, případné další nedostatky jsou uvedeny v popisu. Pokud budete mít o kalendáře zájem, kontaktujte mne, prosím, pomocí komentáře na konci stránky.

Poštovné je uvedeno u jednotlivých kalendářů, cena poštovného je platná k datu zveřejnění nabídky. Vzhledem k tomu, že ceny i poštovní podmínky se velmi často mění, prosím, kontaktujte mne ohledně ceny aktuální. V případě, že budete mít zájem o více kusů kalendářů, poštovné bude upraveno dle hmotnosti celkové.

2 komentáře u „Zemědělský kalendář na prodej.

 1. Michaela Kazdova

  Dobry den,

  mela bych zajem o zemedelsky kalendar 1969 a 1957.

  Jaka je prosim cena vcetne postovneho?

  dekuji

  M Kazdova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *