bakelitovy telefon Tesla renovace
- staré telefony a náhradní díly

Starožitné a vintage telefony na prodej.

Bakelitové, starožitné a vintage telefonní přístroje na prodej – info.

Bakelitové, starožitné, vintage a retro telefonní přístroje v nálezovém stavu.

Tyto telefonní přístroje nabízím v původním nálezovém stavu, bez záruky na kompletnost. Telefony nejsou vyčištěné, funkčnost není testovaná. Jsou určené k renovaci, pro sběratele, případně jako dekorace. Stav telefonů odpovídá stáří a použití. Případné praskliny, či jiná viditelná poškození jsou uvedeny v popisu jednotlivých přístrojů.

Bakelitové, starožitné a vintage telefonní přístroje po renovaci.

Starožitné telefonní přístroje po renovaci jsou kompletní a plně funkční. Vezměte ale v úvahu, že vzhledem k odlišným technickým parametrům nejsou kompatibilní se současnou telefonní sítí. Je možné je používat pouze po připojení k příslušné telefonní ústředně. Renovované telefony jsou určeny pro sběratele, jako rekvizita, či jako dekorace, případně pro prezentaci. Všechny díly renovovaných telefonních přístrojů jsou originální, nemusí však vždy být původní. Je třeba vzít v úvahu opravy formou výměny součástek v době, kdy byl přístroj v používání. Pokud není uvedeno jinak, je u všech renovovaných starožitných telefonů nově instalovaná dobová replika přívodní a mikrotelefonní šňůry. Renovované telefony vypadají skvěle z normální pozorovací vzdálenosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečné starožitné přístroje, při pohledu zblízka na nich mohou být patrné známky používání.

Poštovné DOPORUČENĚ činí 86 Kč (posílám v bublinkové obálce, nebo kartonu, aby se náhradní díly nepoškodily při přepravě).

Na přání možno zaslat jako obyčejné psaní, v tom případě je však doručení na riziko kupujícího, obyčejné poštovné činí 40 Kč.

Poštovné BALÍK do ruky 140 Kč, na poštu 120 Kč, Balíkovna 82 Kč.

Poštovné VELKÝ BALÍK do ruky 170 Kč, na poštu 150 Kč, Balíkovna 120 Kč.

Poštovné MEGA BALÍK do ruky 220 Kč, na poštu 200 Kč, Balíkovna 120 Kč.

Pokud budete mít zájem o více kusů, poštovné bude upraveno dle celkové hmotnosti či velikosti balíku.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.