Časopis Domácí dílna ročník XI. na prodej.

Domácí dílna, časopis pro domácí práci rukodílnou, z roku 1925 až 1926.

Řídí inž. Jaroslav Jindra, ministerský inspektor průmyslového školství. Nákladem firmy Šolc a Šimáček spol.s.r.o..

Domácí dílna rok 1925 č. 1.

Třílampová přijímací stanice. Stojánek na žehličku. Třífázový asynchronní motorek. Náhrobní svítilny. Retušovací pult. Krystalové detektory.

16 stran + reklamní dvoulist + obálka

Domácí dílna rok 1925 č. 2.

Stroj na ořezávání knih. Třílampová přijímací stanice. Náhrobní svítilny. Třífázový asynchronní motorek. Dvojtaktní pomocný motor benzinový. Jednoduchý vlnoměr a zároveň krystalový přístroj přijímací.

16 stran + obálka

Domácí dílna rok 1925 č. 4.

Bromolejový lis. Jednoduchý vlnoměr a zároveň krystalový přístroj přijímací. Dřevěný dětský vozík. Převinovací přístroj pro kinematograf. Fotografický stativ.

16 stran + obálka

Časopis má v hřbetu natržené desky.

Domácí dílna rok 1926 č. 6.

Výroba plaket, plastik a sošek ze sádry. Několik typů jednoduchých stanic krystalových bez zesilovače. Jednoduchý dětský vozík. Zkušební oscilátor lampový. Dvojtaktní pomocný motor benzinový. Levná elektrická ohřívací podnožka. Hnědění hlavní.

16 stran + obálka

Domácí dílna rok 1926 č. 7.

Výroba plaket, plastik a sošek ze sádry. Elektrický lustr. Několik typů jednoduchých stanic krystalových bez zesilovače. Krystalový přijímací přístroj v krabičce od zápalek. Dvojtaktní pomocný motor benzinový.

16 stran + obálka

Domácí dílna rok 1926 č. 8.

Skládací stůl se židlí. Otočný kondensátor. Elektronová lampa zesilovací. Dvojtaktní pomocný motor benzinový. Připojení jednoho přístroje přijímacího na několik místností. Elektrické zapalovadlo.

16 stran + obálka

Časopis má v hřbetu roztržené desky.

Domácí dílna rok 1926 č. 10.

Krystalová stanice s nízkofrekvenčním zesilovačem. Krystalová přijímací stanice s pavučinovými cívkami. Přijímací stanice s připínáním závitů. Ozdobný věšák na ručník. Hvězdářský dalekohled. Dvojtaktní pomocný motor benzinový. Černý lak na mosaz. Leptání a matování mosazi. Černění mědi, mosazi a bronzu. Patinování bronzu, mosazi a mědi.

16 stran + dvoulist s obsahem ročníku XI. + obálka

 

Staré časopisy Domácí dílna z roku 1925 až 1926 jsou v nálezovém stavu, nečištěné. Stav jednotlivých kusů odpovídá jejich stáří a použití, je patrný na fotografiích. Pokud budete mít o některá čísla zájem, kontaktujte mne, prosím, pomocí komentáře na konci této stránky. Cena za jeden časopis je 40 Kč.

Poštovné je 60 Kč (posílám doporučeně, v bublinkové obálce či kartonu).  Na přání možno zaslat jako obyčejné psaní, v tom případě je však doručení na riziko kupujícího, obyčejné poštovné činí 35 Kč.

Pokud budete mít zájem o více kusů, poštovné bude upraveno dle hmotnosti celkové. Cena poštovného je platná k datu zveřejnění nabídky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *