meoskop a kotoucky prodam - hračky
- hračky

Kotoučky do stereoprohlížečky na prodej I.

Stereokotoučky do meoskopu – USA – Budova OSN, Boston, New York, Praha, Řecko – Akropolis, Pireus, Francie – Avignon, Marseille, Beskydy, Montblank, Polsko- Lodž.

Stereokotoučky USA (Budova OSN, Boston, New York), Praha, Řecko ( Akropolis, Pireus), Francie (Avignon, Marseille), Beskydy, Montblank, Polsko (Lodž).

PRODÁNO, děkuji

5 komentáře

 • Berta Fantová

  Dobrý den.Mam doma již pár let střhací strojek ze 30.let v krásné ale značně rozpadlé krabičce (papírová ).Hledala jsem nějaký návod na opravu ale bezvýsledně .Četla jsem jak jste opravovala divadylko ale napíšete jak čistit papír (předpokládám ze vodou asi ne ).Nemate zkušenost s podobnou opravou?Krabicka potřebuje vyčistit ,slepit,minimálně .Dekuji předem za odpověď …nerada bych ji poničila ☺️.Berta

  • Miltika

   Dobrý den Berto! Děkuji za Váš dotaz. Papír na divadélku jsem čistila lihem, samozřejmě po vyzkoušení odolnosti barvy na malém kousku u okraje. Líh používám technický, běžně dostupný v drogerii. Pár starých papírových krabiček jsem už také opravovala (https://miltikablog.cz/renovace-starych-lekarenskych-obalu/). Nevím v jak moc špatném stavu je ta Vaše, myslím, že se lépe domluvíme třeba po telefonu. Pokud tedy budete chtít podrobnější info, zavolejte mi na ……..

 • Svobodová

  Dobrý den!
  Ráda bych od Vás koupila kotoučky Athény Akropolis, Praha barokní, Staroměstská radnice, Beskydy v létě, Marseille, Lodž, Avignon, ale nevím, jestli jsou ještě k mání. Jsou všechny do stejné prohlížečky (stejná velikost)?
  Předem děkuji za odpověď.
  Svobodová

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.